Site Overlay

Darmowe oprogramowanie dla firm – czy to jest możliwe?

Młode firmy starają się zmniejszyć swoje koszty jak tylko jest to możliwe. Stawiając na rozwój na początku trudno o wysokie dochody, a znaczy, wszyztkie koszty również trzeba obcinać. Prowadzenie księgowości z kolei może stać się dużym problemem dla młodego przedsiębiorcy i bez oprogramowania dla firm ciężko będzie sobie poradzić. Na stronie ( tu więcej ) dostępne są darmowe wersje testowe oprogramoawań dla różnych firm. Wersja testowa jest dostępna przez 35 dni, co pozwala przez cały miesiąc za darmo korzystać z usług programu.

Darmowe oprogramowanie dla firm ma na celu zapoznanie się z interfejsem i funkcjami stałego oprogramowania, ma ono jednak nieco ograniczone możliwości i nie wszystkie funkcji są dostępne.

Oprogramowanie dla firm to jednak nie jest jedyna możliwość, by zaoszczędzić na prowadzeniu księgowości. Jeżeli twoja firma współpracuje z jednym kontrahentem, który de facto jest twoim pracodawcą, wcale nie trzeba wtedy inwestować w programy księgowe. Wystarczy zainstalować darmową wersję oprogramowania open office i przy pomocy Word lub Excel wystawiać co miesiąc rachunki.

Oprogramowanie dla firm sprawdza się w sytuacji, gdy miesięcznie wystawiasz kilkadziesiąta rachunków, żeby się nie pomylić i nie popełnić błędów, które tak trudno później odkręcać.