Site Overlay

O czym pamiętać zanim skorzystasz z serwisu wózków widłowych?

Naprawa wózków widłowych nie jest niczym niezwykłym. Jednak jeżeli po raz pierwszy będziesz korzystał z różnych serwisów oferujących takie usługi, to warto, żebyś pamiętał o kilku elementach. Nie ma znaczenia czy zamierzasz skorzystać z http://www.lemarpol.eu czy oficjalnego serwisu twojej marki.

Zanim podejmiesz decyzję

 

  • Jeżeli naprawa wózka widłowego jest konieczna to przede wszystkim skontaktuj się z serwisem i zapytaj się kiedy będą w stanie zabrać się za naprawę. Jest to szczególnie istotne jeżeli zależy Ci na czasie. Im szybciej tym lepiej. Warto się o taką prostą rzecz zapytać, ponieważ dzięki temu unikniesz czekania z naprawą wózka widłowego w kolejce.
  • Zapytaj się wstępnie o koszty – nie każdy serwis udzieli Ci takiej odpowiedzi. Muszą oni najpierw zobaczyć co się dzieje z wózkiem widłowym, żeby ocenić ile będzie kosztowała naprawa wózka widłowego. Jednak możesz spróbować dowiedzieć się jak imają cennik i ile orientacyjnie kosztuje naprawa jakiegoś elementu
  • Spytaj się o gwarancje na naprawę wózka widłowego. Profesjonalne serwisy często udzielają gwarancji na naprawiany sprzęt, że np. przez 3 miesiące to co robili będzie działało poprawnie

 

Według mnie warto zwrócić uwagę na te 3 elementy, jeżeli planujesz, albo jesteś zmuszony do naprawy wózka widłowego, ponieważ dzięki temu upewnisz się, że serwis do którego wysyłasz wózek widłowy na naprawę dobrze wykona swoje zadanie a Ty będziesz zadowolony.